Przejdź do treści

Oferta reklamy oraz współpracy

Z racji tego, iż aktywnie uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach motoryzacyjnych Polsce i Europie, chcielibyśmy zaproponować współpracę REKLAMODAWCOM.

Ofertę reklamy kierujemy do firm działających w każdej gałęzi biznesu, a związana jest ona stricte z naszym Teamem Wyścigowym oraz możliwością umieszczenia reklam swojej firmy na tle naszych aut występujących, na wielu imprezach. Jest to bardzo wydajna forma reklamy, a co za tym idzie możliwość uczestniczenia także w naszych zmaganiach na torach.

Proponujemy reklamę Państwa firmy na całym aucie, jego części lub na poszczególnych elementach. Oddajemy w Państwa ręce wiele możliwości konfigurowania reklam swoich firm na samochodach. Auta będą oklejone folią zadrukowaną według wcześniej uzgodnionego projektu z logo firmy.

TO CO NAS WYRÓŻNIA Z TŁUMU TO NIE TYLKO ZNAKOMITE MIEJSCE NA REKLAMĘ PAŃSTWA FIRMY A PRZEDE WSZYSTKIM OFERTA AKTYWNEGO UCZESTNICZENIA W ZAWODACH PRZY DUŻEJ WIDOWNI.
STĄD TEŻ NASZA OFERTA JEST UNIKALNA PONIEWAŻ JEST BARDZO MEDIALNA ORAZ UMOŻLIWIA REKLAMODAWCOM AKTYWNE UCZESTNICTWO W WYŚCIGACH. ŻADNA INNA OFERTA NIE BĘDZIE TAK UROZMAICONA I TĘTNIĄCA ADRENALINĄ.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Oferta auto holowanie warszawa

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.