Przejdź do treści

Cennik
Holowanie aut Warszawa

Usługa
Cena (netto)
Holowanie na terenie miasta
od 150zł
Dowóz paliwa
od 150zł
Odpalanie auta
od 150 zł
Holowanie auta osobowego
od 1,80zł/km
Holowanie busa/jeepa/vana/maszyny
od 2,50zł/km
Holowanie dwóch lub trzech aut
od 1,80zł/km

Ze względu na specyfikę usług holowania aut lub transportu samochodów czasem bardzo trudno jest określić ich koszt. Większość przyjmowanych przez nas zleceń może być precyzyjne wyceniona przez zespół interwencyjny dopiero po przybyciu na miejsce zdarzenia. Dlatego też podane poniżej ceny usługi holowania, transportu auta, mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Holowanie aut Warszawa

Holowanie Warszawa – Polska – Europa

  • Holowanie aut po wypadku
 
  • Holowanie unieruchomionych aut
 
  • Holowanie aut osobowych, bus, van, suv
 
  • Holowanie samochodów z zagranicy z osobami i bagażem
 
  • Komfortowe warunki transportu całej rodziny
 
  • Przewóz minikoparek i wózków widłowych

Nic nas nie zatrzyma w udzieleniu Państwu pomocy!

Dzięki nowoczesnemu taborowi, zapewniamy naszym Klientom pełne bezpieczeństwo podczas holowania. GPS w każdym samochodzie zapewni Państwu możliwość stałego nadzorowania miejsca pobytu holowanego auta. Holowanie Warszawa, tu znajduje się nasza siedziba, jednak oferujemy pomoc drogową na terenie całego kraju, a nawet Europy. Atrakcyjne warunki wyceny transportu od wielu lat sprawiają, że grono naszych Klientów wciąż się powiększa. Satysfakcja Klientów z holowania auta jest dla nas najważniejsza.

Holowanie Warszawa – dlaczego z nami?

Możemy Państwu pomóc w holowaniu samochodów osobowych, jak i ciągników, naczep, busów, wózków widłowych, a także innych gabarytów. Nasza szeroka oferta wyróżnia nas spoza innych firm zajmujących się holowaniem aut. Zajmujemy się transportem aut z całej Europy – podejmujemy najtrudniejsze wyzwania!

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, jak również firmy i instytucje.

Pomoc drogowa Warszawa

Jeśli Twoje auto odmówiło posłuszeństwa lub uległo kolizji drogowej, skorzystaj z naszej usługi pomocy drogowej. Dysponujemy autami do transportu busów, wózków widłowych, traktorów, naczep, oraz innych gabarytów. Współpracujemy z ubezpieczalniami, oferując auta z assistance. Jesteśmy wiarygodnym i pewnym partnerem we współpracy.

Oferujemy miłą i rzetelną obsługę wraz z nowoczesnym sprzętem, który spełnia wszelkie wymagania do transportu samochodów i różnych innych gabarytów. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta. Jeśli potrzebujecie Państwo przewieźć samochód lub kilka aut na terenie Polski czy też Europy – nasza firma zrealizuje każde zlecenie w bardzo rozsądnych kwotach. Zaufało nam wielu kontrahentów chwaląc naszą punktualność, oraz doświadczenie. Zaufaj i Ty. Zapraszamy do owocnej współpracy w zakresie pomocy drogowej.

Oferujemy

holowanie samochodu osobowego
holowanie samochodu dostawczego
holowanie busów
holowanie traktorów, ciągników
holowanie łodzi
holowanie przyczep
holowanie z garaży podziemnych i wielopoziomowych

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.